Jak złożyć zamówienie?

Szyjemy pomoce i książeczki na indywidualne zamówienie. Każdy projekt powstaje indywidualnie, dlatego możemy go w pełni dopasować do Twoich potrzeb. Z tego powodu rzadko zdarza się, że mamy coś gotowego “od ręki”. Mimo tego, jeśli szukasz czegoś “na już” – zapytaj – może akurat coś się znajdzie w naszej pracowni.

Zamówienie można składać mailowo pod adresem : biuro@bobobook.pl lub za pośrednictwem facebooka.

Szukasz pomocy edukacyjnych, językowych lub terapeutycznych?

Świetnie trafiłeś! Możesz wybrać je z naszej oferty. Jeśli nie ma wśród nich tego, czego szukasz, chętnie to dla Ciebie zaprojektujemy i uszyjemy lub dopasujemy jeden z naszych produktów! 


Chcesz zamówić książeczkę sensoryczną dla swojego dziecka? Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Strony można wybrać samemu z naszego katalogu stron – wystarczy napisać, które strony miałyby się znaleźć w książeczce, a my przygotujemy wycenę. Strony z katalogu można zmodyfikować pod względem zawartości. Z racji, że wszystkie elementy wykonywane są ręcznie i w pojedynczych egzemplarzach (nie mamy magazynu przygotowanych wcześniej stron, tylko szyjemy je na zamówienie) mogą pojawić się różnice w kolorystyce czy drobnych szczegółach.
  • Chętnie pomożemy stworzyć projekt od podstaw – możesz napisać w jakim wieku jest dziecko, co lubi, co musi poćwiczyć (jeśli posiada zalecenia terapeutyczne) oraz określić budżet, w jakim ma się zmieścić książeczka i zgodnie z tym przygotujemy dla Ciebie projekt. 
  • Możemy też uszyć stronę “na życzenie” – z ulubionym zwierzakiem, postacią z bajki itp. a także według Twojego opisu czy rysunku.