Poznaj nas bliżej

Jak powstał BoboBook

Mam na imię Irena. Z wykształcenia jestem czeladnikiem krawiectwa damskiego lekkiego, jednak od zawsze moją pasją jest rękodzieło. Od dziecka zawsze coś kleiłam, wycinałam, zszywałam… 

W 2015 r. wpadłam na pomysł uszycia książki z bajkami. Tak powstała moja pierwsza książeczka sensoryczna – bajka o królewnie.  Wiosną 2016 r. zabrałam ją na lokalne targi rękodzieła, gdzie trafiła w ręce małej dziewczynki. Jej radość i fascynacja sprawiły, że postanowiłam uszyć kolejne książeczki.

Gdy rok później córka rozpoczęła studia terapii integracji sensorycznej, pojawił się pomysł nadania książeczkom zupełnie innego charakteru. Okazało się, że takie książeczki i maty mogą być nie tylko edukacyjną zabawką pochłaniającą dziecko na długie godziny. Mogą też doskonale wspomagać terapię i rehabilitację najmłodszych oraz pełnić funkcję pomocy edukacyjnych. 

W 2020 r. nasze pomoce zostały docenione przez Ogólnopolski Cech Artystów Rzemieślników – otrzymały certyfikat rękodzieła artystycznego, który potwierdza ich jakość i wyjątkowość.

Nasza misja

Dziś BoboBook to pracownia, w której powstają pomoce edukacyjne i terapeutyczne oraz personalizowane książeczki sensoryczne. Naszym działaniom przyświeca chęć tworzenia przestrzeni do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć środowisko przyjazne rozwojowi i edukacji przez zabawę. 

Każdy z naszych produktów powstaje we współpracy z terapeutą SI, dzięki czemu w pełni wspiera rozwój dziecka i jest odpowiednio dopasowana do wieku i potrzeb małego użytkownika. 

Jedyne ograniczenia, jakie napotykamy to nasza wyobraźnia. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego, skontaktuj się z nami, a na pewno razem stworzymy coś fantastycznego!  

Co nas wyróżnia?

Jakość

Troszczymy się o szczegóły, estetykę wykonania oraz wysoką jakość.

Trwałość

Stosujemy trwałe materiały. Niczego nie kleimy! Wszystkie elementy są szyte.

Kreatywność

Tworzymy autorskie projekty, dopasowane do potrzeb naszych klientów. 

Merytoryka

Dbamy o poprawność przekazywanych treści i walory edukacyjne. 

Opinie naszych klientów

Wspaniała książeczka, pięknie wykonana, bardzo duży format, wykorzystuje wszystkie metody na rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, myślowych, kojarzenia, a przy tym wszystkim jest wspaniałą zabawką dla dzieci. Kupiłam dla wnuczki i bardzo gorąco polecam!
Cudo ♡ Książeczka dla mojego chrześniaka trafiona w 10! Wykonanie lepsze niż sobie wyobrażałam. Świetny kontakt, wszystkie moje uwagi uwzględnione. Polecam!!! 😊
Świetny produkt, sprawna realizacja zamówienia. Kontakt na bieżąco. Wspaniały efekt końcowy. Polecam!