Szyjemy pomoce i książeczki na indywidualne zamówienie. Każdy projekt powstaje indywidualnie i jest dopasowany do zainteresowań, wieku i potrzeb danego dziecka, lub wymagań terapeuty. Z tego powodu rzadko zdarza się, że mamy coś gotowego “od ręki”. Mimo tego, jeśli szukasz czegoś “na już” – zapytaj – może akurat coś się znajdzie w naszej pracowni 🙂

Zamówienie można składać mailowo pod adresem : biuro@bobobook.pl lub za pośrednictwem facebooka.

Chcesz zamówić książeczkę dla swojego dziecka? Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Strony można wybrać samemu z naszego katalogu stron znajdującego się w galerii – wystarczy napisać, które strony miałyby się znaleźć w książeczce a my przygotujemy wycenę. Strony z katalogu można zmodyfikować pod względem zawartości. Z racji, że wszystkie elementy wykonywane są ręcznie i w pojedynczych egzemplarzach (nie mamy magazynu przygotowanych wcześniej stron, tylko szyjemy je na zamówienie) mogą pojawić się różnice w kolorystyce czy drobnych szczegółach.
  • Chętnie pomożemy stworzyć projekt od podstaw- możesz napisać w jakim wieku jest dziecko, co lubi, co musi poćwiczyć (oraz jeśli posiada zalecenia terapeutyczne) oraz określić budżet, w jakim ma się zmieścić książeczka i zgodnie z tym przygotujemy dla Ciebie projekt. 
  • Możemy też uszyć stronę “na życzenie” – z ulubionym zwierzakiem, postacią z bajki itp. a także według Twojego opisu czy rysunku.

Szukasz pomocy edukacyjnych i terapeutycznych?
Świetnie trafiłeś! Możesz wybrać je z naszej oferty plansz i mat. Jeśli nie ma wśród nich tego, czego szukasz, chętnie to dla Ciebie uszyjemy! 

Witaj, w czym możemy Ci pomóc?